Inwestorzy

Inwestorzy

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu kontraktów inwestorskich jak i kojarzeniu firm wymagających inwestycji z inwestorami. Posiadamy bazę inwestorów, którzy gotowi są na różnych warunkach zainwestować w konkretny biznes. Przygotowujemy przedsięwzięcie inwestorskie od początku do końca. Poczynając od skojarzenia inwestora z firmą poprzez przygotowanie umów, spotkania negocjacyjne kończąc na bieżącej obsłudze polegającej na opiece nad inwestycją. 

Mamy duże doświadczenie w inwestycjach w rolnictwo, w szczególności w bydło mleczne i opasowe. Wartym podkreślenia jest fakt, że metoda inwestycyjna jest jednym z podstawowych działań wykorzystywanych w restrukturyzacji przedsiębiorstw. Tworzymy plan restrukturyzacyjny pod konkretne gospodarstwo rolne szykujące się do postępowania restrukturyzacyjnego tak, aby zacząć wdrażać projekt inwestycyjny. Metoda inwestycyjna może być stosowana również w celu rozwoju przedsiębiorstwa, inwestycja w środki produkcji czy zwierzęta mogą być doskonałą szansą na rozwój i wyciągnięcie dłużnika z tarapatów, a ochrona i nadzór sądu nad gospodarstwem daje bezpieczeństwo inwestorowi i jego zainwestowanym środkom finansowym.

Kontakt mailowy

kancelaria@janowskiwspolnicy.pl

Siedziba

Poznań, ul. Polska 61

Specjalizujemy się w pomocy osobom fizycznym, firmom oraz gospodarstwom rolnym. Przeprowadzamy postępowania restrukturyzacyjne, które pozwalają oddłużyć przedsiębiorstwo i spłacić zadłużenia.

Kontakt

Janowski i Wspólnicy
Kancelaria Prawna sp. z o.o.
ul. Polska 61, 60–401 Poznań
NIP 779 252 55 83
REGON 388630750

janowskiwspolnicy.pl

Powerd by. codezen.pl